Hlavní nabídka

Hlavní strana // Aktuality

Obsah stránky

Všechny aktuality

Následuje výpis všech aktualit.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 90 [ > ]
 

Den dětí & Zápas proti hvězdám 3.6.

čtvrtek, 25. květen 2017 // Město

Dětský den, který pořádá Mateřské centrum Pohádka z.s. za podpory města Jesenice se uskuteční 3.6. od 15:00 po změně místa konání u hřiště sportovního klubu SK Slavia Jesenice souběžně se sportovní akcí „Zápas proti hvězdám“ domácího klubu s týmem známých osobností Top Real Praha na podporu nemocného hráče.

 

Až do hlavního města pěšky nebo na kole

středa, 24. květen 2017 // Město

Vážení spoluobčané, v těchto chvílích finišují stavby stezky pro cyklo – pěší Zdiměřice – Drazdy a navazující chodník v Drazdech podél ul. K Šeberovu, díky kterým dojde ke spojení s Prahou.

 

Revitalizace Zdiměřických rybníků - blížíme se k realizaci

středa, 24. květen 2017 // Město

Vážení spoluobčané, po několikatýdenních přípravách byla 18. 5. 2017 vypsána výzva na dodavatele pro realizaci akce „Revitalizace Zdiměřických rybníků“. Termín pro podání nabídek je do 6. 6. 2017. Výzva je dostupná jak na úřední desce, tak na portálu zadavatele. Zpracování veřejné zakázky má na starost vysoutěžená externí firma – TenderPoint, s. r. o. v hodnotě 65 600,- Kč bez DPH.

 

Bezpečnostní zábradlí před Sunny Canadian International School

středa, 24. květen 2017 // Město

Vážení spoluobčané, dnešním dnem bylo dokončeno a předáno bezpečnostní zábradlí před Sunny Canadian International School. V následujících dnech dojde ještě k přeložení stožáru veřejného osvětlení, který se nachází na kraji chodníku.

 

Probíhají nátěry značení přechodů

středa, 24. květen 2017 // Město

Vážení spoluobčané, pokračujeme s obnovou vodorovného dopravního značení přechodů, které jsme letos odstartovali 4 přechody na Rozkoši a 2 přechody před Sunny Canadian.Dnešním dnem probíhá nové značení přechodů, kde již původní nátěr nebyl téměř vidět.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 90 [ > ]

Patička stránky

Dnes je 28. květen 2017
Svátek má Vilém
Starostka města Jesenice
Mgr. Radka Vladyková
Počasí // In počasí

Kalendář akcí // na květen

Nejbližší připravovaná akce

Recitál Josefa Fouska

29. květen 2017 // KULTURA

Podněty občanů // ZmapujTo