Hlavní nabídka

Hlavní strana // Články starostky ...

Obsah stránky

Články starostky města

Všechny články starostky města Jesenice ...

Stránky [ < ] 1 2 3 [ > ]
 
Bez náhledu

Schválili jsme…

středa, 19. duben 2017 // Starostka města

Vážení občané, informujeme o schválených záměrech ze zasedání Rady města Jesenice konané dne 12. 04. 2017. Informace o připravovaných investičních a kulturních akcích naleznete po rozkliknutí tohoto článku. Průběžně budeme vkládat k jednotlivým akcím samostatné články s dalšími informacemi.

 
Bez náhledu

Schválili jsme…

sobota, 08. duben 2017 // Starostka města

Vážení občané, informujeme o schválených záměrech ze zasedání rady města Jesenice konané dne 04.04.2017. Informace o připravovaných investičních i kulturních akcích naleznete po rozkliknutí tohoto článku. Průběžně budeme vkládat k jednotlivým akcím samostatné články s dalšími informacemi.

 
Bez náhledu

Schválili jsme…

neděle, 03. duben 2017 // Starostka města

Vážení občané, informujeme o schválených záměrech ze zasedání Rady města Jesenice konané dne 28.3.2017. Informace o připravovaných investičních a kulturních akcích naleznete po rozkliknutí tohoto článku. Průběžně budeme vkládat k jednotlivým akcím samostatné články s dalšími informacemi.

 
Bez náhledu

Schválili jsme...

pátek, 17. březen 2017 // Starostka města

Vážení občané, informujeme o schválených záměrech ze zasedání Rady města Jesenice konané dne 14.3.2017. Informace o připravovaných investičních a kulturních akcích naleznete po rozkliknutí tohoto článku. Průběžně budeme vkládat k jednotlivým akcím samostatné články s dalšími informacemi.

 
Bez náhledu

Schválili jsme…

pátek, 10. březen 2017 // Starostka města

Vážení občané, informujeme o schválených záměrech ze zasedání rady města Jesenice konané dne 7.3.2017. Informace o připravovaných investičních a kulturních akcích naleznete po rozkliknutí tohoto článku. Průběžně budeme vkládat k jednotlivým akcím samostatné články s dalšími informacemi.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 [ > ]

Patička stránky

Dnes je 28. květen 2017
Svátek má Vilém
Starostka města Jesenice
Mgr. Radka Vladyková
Počasí // In počasí

Kalendář akcí // na květen

Nejbližší připravovaná akce

Recitál Josefa Fouska

29. květen 2017 // KULTURA

Podněty občanů // ZmapujTo