Hlavní nabídka

Obsah stránky

Aktuality - školství

Výpis aktualit ze školství

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 11 [ > ]
 

Mateřská škola V Úvoze rekonstrukce toalet

pondělí, 09. září 2019 // Školství

Přes prázdniny proběhla rekonstrukce sociálních zařízení ve dvou patrech budovy školky. Od září mají děti v 1. a 2. patře MŠ k dispozici krásné nové a vkusně vybavené prostory. Původní byly v původním stavu z doby svého vzniku (70. léta). Sociální zařízení ve 3. patře bylo vybudováno až při nástavbě budovy kolem roku 2010.

 

Školní autobus Jesenice v termínu 9.9. - 13.9. NEJEDE

pondělí, 09. září 2019 // Školství

Vážení rodiče, v článku naleznete plán provozu školního autobusu na měsíc září, kdy bude částečně omezen. Děkujeme za pochopení.

 

Nová škola ve Zdiměřicích

čtvrtek, 05. září 2019 // Školství

Přinášíme aktuální informace k projektu nové školy. V létě byl dokončen chodník a přechod pro chodce v místě budoucí výstavby nové školy ve Zdiměřicích. S pohybem pěších během výstavby školy v těchto místech původně projekt vůbec nepočítal, což je důvod, proč dokončení prací trvalo poněkud déle, než bychom si přáli.V létě byla rovněž zpřesněna projektová dokumentace pro výstavbu školy a vypracována zadávací dokumentace pro vypsání veřejné zakázky. Nyní jsou všechny podklady na ex ante kontrole u MŠMT a SFŽP, kteří poskytují dotaci. Předpokládáme, že 19.9. zastupitelstvo schválí zadávací dokumentaci a veřejná zakázka bude zveřejněna. Plánujeme, že stavba nové školy začne v únoru 2020 a škola bude dokončena v červenci 2021.

 

Školní autobus - dokumenty pro školní rok 2019-2020

pátek, 16. srpen 2019 // Školství

Vážení rodiče, v příloze článku naleznete podmínky pro poskytování služby Škoní autobus v Jesenici, přepravní řád a žádost o poskytování služby.

 

Jak se bude jmenovat nová škola ve Zdiměřicích?

středa, 14. srpen 2019 // Školství

Vážení rodiče, pomozte nám vymyslet název nové základní školy. Své návrhy, jak by se tato nová škola mohla jmenovat, zasílejte na e-mail: komise.skolstvi@mujesenice.cz

 
Stránky [ < ] 1 2 3 ... 11 [ > ]

Patička stránky

Dnes je 22. září 2019
Svátek má Darina

Kalendář akcí // na září

Nejbližší připravovaná akce

Princezna Koloběžka

22. září 2019 // KULTURA

Mobilní rozhlas // registrace