Hlavní nabídka

Obsah stránky

Česká spořitelna v Jesenici končí

pondělí, 07. leden 2019 // Město

Česká spořitelna se v rámci optimalizace sítě svých poboček rozhodla uzavřít pobočku v Jesenici k 25. lednu 2019. I nadále budete moci využívat bankomat České spořitelny v Jesenici, který je volně přístupný a dostupný 24 hodin denně.

Text // Jitka Chmelařová


Dle sdělení České spořitelny jesenická pobočka nebyla klienty dostatečně využívána, tak aby její provoz byl nadále udržitelný. Všichni klienti České spořitelny, jejichž smluvní dokumentaci vede jesenická pobočka, by o této skutečnosti měli být informováni samotnou Českou spořitelnou.

I nadále budete moci využívat bankomat České spořitelny v Jesenici, který je volně přístupný a dostupný 24 hodin denně. Bankomat umožňuje vedle výběru hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.

Město Jesenice má prostory v budově Eurocon dlouhodobě pronajaté (do 31. 7. 2023) od soukromého vlastníka a s Českou spořitelnou mělo město uzavřenou podnájemní smlouvu, která výpovědí ze strany České spořitelny skončí dne 28. 2. 2019. Tímto se uvolní přízemní prostor o velikosti 96,4 m2 na lukrativním místě v centru Jesenice (Budějovická 59) se vstupem přímo z hlavní ulice, nedaleko autobusové zastávky „Jesenice“.

Vedení města by rádo využilo tyto prostory co nejúčelněji (například ordinace lékařů), a proto budeme rádi, pokud případné návrhy na služby, které vám zde chybí a na tomto místě byste je uvítali, napíšete přímo starostovi na e-mail pavel.smutny@mujesenice.cz.


Diskuse ke článku // přidejte svůj názor

Patička stránky

Dnes je 27. červen 2019
Svátek má Ladislav

Kalendář akcí // na červen

Nejbližší připravovaná akce

Cvičení pro seniory

27. červen 2019 // SPORT

Mobilní rozhlas // registrace