Hlavní nabídka

Obsah stránky

Dokončené projekty

středa, 05. červen 2019 // Město

Informujeme o dokončených projektech v Jesenici, Osnici a Horních Jirčanech.

Text // Jitka Chmelařová


Cyklopřístřešek u školy

Již měsíc slouží žákům ZŠ a ZUŠ nový cyklopřístřešek, jenž kromě možnosti odstavení kol umožňuje i posezení například při čekání na školní autobus. Přístřešek bude brzy možno otevírat zámkem na stejný čip, který žáci používají na obědy.

Pumptrack v Osnici

Byla dokončena realizace pumptrackového hřiště. Kromě překážek se zde nacházejí stojany na kola a lavičky k odpočinku. Přijeďte si vyzkoušet své jezdecké dovednosti! Altán a workoutové prvky na zahradě ZŠ K altánu, který byl dokončen již na podzim 2019, nyní přibylo nově realizované workoutové hřiště.

Prodloužení výtlačného řadu u ZŠ

Práce probíhají dle harmonogramu. Již je realizována pokládka přibližně 95 % potrubí, včetně zasypání a protlaku k čistírně odpadních vod pod komunikací ulice K Rybníku. Termín dokončení je do konce června 2019.

Tůň Lado v Horních Jirčanech

Tráva zaseta, stromy vysázeny, upraveny záhonky a umístěn mobiliář. Dle počasí je předpoklad, že do začátku prázdnin bude místo bez omezení zpřístupněno. Přesný termín však závisí na klimatických podmínkách a růstu travního porostu. V současnosti vedení města řeší projektovou dokumentaci pro napájení tůně dešťovou vodou.


Diskuse ke článku // přidejte svůj názor

Patička stránky

Dnes je 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Kalendář akcí // na srpen

Nejbližší připravovaná akce

Duchovní slovo sv.Bartoloměj

25. srpen 2019 // KULTURA

Mobilní rozhlas // registrace