Hlavní nabídka

Obsah stránky

POZOR!!!! DOPRAVNÍ OMEZENÍ !!! OD PONDĚLÍ - Důležité informace k poslední části páté etapy rekonstrukce Budějovické ulice ve dnech 19.11.- 25.11.2018

neděle, 11. listopad 2018 // Město

Upozorňujeme občany, že v pracovním týdnu od pondělí 19. listopadu do pátku 25. listopadu 2018 bude probíhat poslední etapa rekonstrukce Budějovická

Text // Jitka Chmelařová


Ve druhé etapě od 19.11.2018 do 25.11.2018 bude uzavřen jízdní pruh ve směru od Prahy k okruhu. 

Vážení občané,

v souvislosti s 5. etapou opravy krajské komunikace II/603 Budějovická v úseku od křižovatky s komunikací II/101 Říčanská téměř po kruhový objezd u pražského okruhu bychom Vás chtěli informovat o možných komplikacích, které uzavírka tohoto úseku pro nás všechny přinese.

Ve druhé etapě od 19.11.2018 do 25.11.2018 (jízdní pruh ve směru od Prahy k okruhu) nebude možné zajet na parkoviště před městským úřadem, na parkoviště Albert „malé“ v jednosměrce a stejnou cestou na „velké“ parkoviště u Alberta, na zásobovací cestu objektu s Albert, Teta, Centrum barev. K příjezdu využívejte ul. Na Ochoze, kde byl dočaně zřízen obousměrný provoz.

Žádáme rodiče dětí, kteří přijíždějí k budově  základní školy na Budějovické („U Oveček“ – 2. třídy), aby použili parkoviště u supermarketu Albert, případně parkoviště v Uličce a u objektu bývalé „Jednoty“, popřípadě jiná místa, kde je možné zaparkovat a dovedli děti ke škole po chodníku. Vzhledem k provozu řízenému semafory nebude možné zastavit u školy, tak jak je zvykem.

Žádáme rodiče malých fotbalistů i fotbalisty dospělé, aby v týdnu od 19.11 až 25.11  pro dopravu svou a dětí na hřiště použili některé z možností vzdálených parkovacích míst nebo využili velké parkoviště u Alberta.

 

------------------------------

 

Doplňující informace:

Prodejna Albert - otevřena

Restaurace Hattrick - otevřeno

Le&Co - otevřeno

 

 

!!! Řidiči, nedodržením a porušením dopravního značení !!!

!!! můžete způsobit škodu na zhotovovaném díle i na svých vozech !!!

Rekonstrukce Budějovická

Název Typ
zábrany etapa 5 pdf pdf
Oznámení pdf pdf
Jesenice průtah 3.etapa pdf pdf
Dopravní značení pdf pdf
2-3 etapa doc doc
1.etapa doc doc

Patička stránky

Dnes je 23. duben 2019
Svátek má Vojtěch

Kalendář akcí // na duben

Nejbližší připravovaná akce

Cvičení v pomalém tempu s paní Kořínkovou a Skalníkovou

23. duben 2019 // SPORT

Mobilní rozhlas // registrace