Hlavní nabídka

Obsah stránky

Projednali jsme na radě města 10.7. 2018

středa, 11. červenec 2018 // Starosta města

Vážení občané, informujeme o schválených záměrech ze schůze Rady města Jesenice konané dne 10.7. 2018. Informace naleznete po rozkliknutí tohoto článku. Průběžně budeme vkládat k jednotlivým akcím samostatné články s dalšími informacemi.

Text // Zuzana Mojžíšková


Město

  1. Podle naší vize „Jesenice – zahradní město“, jsme schválili uzavření smlouvy na vytvoření Konceptu sídelní zeleně města Jesenice. Jednotlivé sídelní útvary by si měly zachovat svůj charakter a měly by být mezi sebou spojeny pásy zeleně, které budou sloužit k rekreaci a oddychu.
  2. V rámci příprav na městské slavnosti ku příležitosti české státnosti a 930 letům od první písemné zmínky o Jesenici, které proběhnou 21. a 22. září jsme schválili podobu plesu. Ples ve stylu první republiky se bude konat v pátek 21. září ve společenském centru Jesenice, kromě předtančení, módní přehlídky, tomboly a dalších aktivit nás bude provázet swingový orchestr s repertoárem československých swingových evergreenů, filmových melodií a tanečních šlágrů první republiky.
  3. Rada města schválila tematický výlet pro studenty Univerzity třetího věku, tentokráte do Jablonce nad Nisou. Studenti se vydají poznávat krásy sklářského kraje v srpnu.

Škola

  1. Projednali jsme dotaz ředitelky ZŠ a ZUŠ Jesenice, jak rozdělit schválené finanční odměny a odkázali jsme ji na její vlastní žádost, kterou jsme schválili v radě města dne 26.6.2018

Patička stránky

Dnes je 19. únor 2019
Svátek má Patrik

Kalendář akcí // na únor

Nejbližší připravovaná akce

Cvičení v pomalém tempu s paní Kořínkovou a Skalníkovou

19. únor 2019 // SPORT

Mobilní rozhlas // registrace