Hlavní nabídka

Obsah stránky

Uzavírka Vídeňské v Kunraticích od 4.6.2019 do 31.8.2019

sobota, 22. červen 2019 // Doprava

Informujeme o uzavírce Vídeňské v Kunraticích, která potrvá od června do konce srpna. Upozorňujeme na změny v provozu MHD

Text // Jitka Chmelařová


Vážení občané, přinášíme informace o plánované uzavírce komunikace Vídeňská ve směru na Prahu.

Uzavírka na Vídeňské v úseku od "U tří svatých" po ulici "K Zeleným domkům" bude probíhat od 4.6.2019 do 31.8.2019. Komunikace bude kompletně uzavřena.

Stavba je z rozdělena na 2 etapy. Po dobu obou etap bude průjezd uzavřen. V 1. etapě bude umožněn vjezd do ulic K ústavu a Jihočeská bez omezení. Ve 2. etapě zhotovitel umožní velmi omezenou dopravní obsluhu po staveništi. Stavba zahájí plnou uzávěrou celého úseku – DIO pro 2. Etapu /odfrézovány asfaltové vrstvy v celém úseku/. Po dvou dnech bude rozsah uzavírky zmenšen na DIO 1. etapy. 

Ulice K Libuši a K Verneráku budou přes veškerá opatření zacpané a přetížené - vyhněte se jim a používejte primárně oficiální objízdné trasy - průjezdem přes Kunratice si jen uškodíte a zdržíte sebe i všechny ostatní!

Nově navržené vozovky jsou s živičným povrchem, chodníky z betonové dlažby. Součástí stavby jsou stávající vjezdy a propustky, rekonstrukce uličních vpustí, vyčištění příkopu, přeložka stožáru a kabelu veřejného osvětlení a přisvětlení přechodu pro chodce.

Pozor na změny v provozu MHD

Odklonové trasy příměstských autobusů: 332 a 339 obousměrně odklonem přes ulici Dobronickou a TEMPO (vynechána zastávka IKEM) 335 a 337 obousměrně přes ulici K Zeleným domkům (obsluhuje IKEM).

 

 

 

 

 
Aktuální informace včetně objízdných tras můžete sledovat ve facebookové události "Rekonstrukce Vídeňské v Kunraticích".

Diskuse ke článku // přidejte svůj názor

Patička stránky

Dnes je 21. říjen 2019
Svátek má Brigita

Kalendář akcí // na říjen

Nejbližší připravovaná akce

Duchovní slovo v kapli sv.Prokopa 27.10.2019

27. říjen 2019 // KULTURA

Mobilní rozhlas // registrace