Hlavní nabídka

Obsah stránky

Hazard Hobbies centrum volného času a vzdělávání dětí i dospělých

Informace

HHobbies funguje od září roku 2013 a nabízí řadu kroužků a aktivit, které v Jesenici a širším okolí dosud chyběly.

Hlavním cílem tohoto centra je poskytnout našim dětem, ale i dospělákům kvalitní zájmové aktivity v dosahu jejich bydliště za rozumnou cenu. Slovo "kvalitní" u nás znamená záruku velmi dobrého lektora s příslušným vzděláním a praxí, vypracovaný plán výuky směřují k získání daných dovedností a vědomostí, nízký počet dětí v kurzu a individuální přístup ke každému jedinci. Dbáme na kvalitní vybavení učeben, příjemné prostředí a příjemnou a profesionální obsluhu recepce. Chceme, aby naše volnočasové aktivity přinášely dětem i dospělým hlubší znalosti a dovednosti. Nechceme brát kroužky jen jako pouhé vyplnění volného času! HHobbies se nachází na rohu ulice Na terase a V úvoze 105 u Prahy (50 m pod MŠ Jesenice). Má velmi výhodnou polohu zejména pro jesenické školáky, kteří mohou za cca 2 min dojít bezpečnou cestou přes louku od ZŠ Jesenice.

Pro mladší děti nabízíme převody ze ZŠ, MŠ zdarma v ceně kurzu. V současné době funguje od pondělí do čtvrtka v případě pravidelných kroužků a o víkendech se v něm konají jednorázové akce (divadelní, výtvarné, rukodělné, turistické a další dílničky.)

 

TS Hazard z. s. pohybové a volnočasové centrum se nachází na rohu ulice V úvoze 105 a ulice Na Terase, v 50 m od MŠ Jesenice a 2 minuty pěšky od ZŠ Jesenice. Ze ZŠ Jesenice se TS Hazard děti dostanou bezpečnou cestou přes louku, zadním východem.

 

Parkování:

Je možné přímo před TS Hazard nebo v ulici V úvoze na parkovacích místech MŠ Jesenice a dále na parkoviště ZŠ Jesenice. Věříme, že spousta z Vás ale nebude muset auto použít vůbec a dojde si díky dostupnosti do našeho Centra pěšky.

Platby

Platba se provádí hotově na recepci TS Hazard (V Úvoze 105, 25242 Jesenice u Prahy) nebo bezhotovostně na účet TS Hazard z.s., č. ú.: 2601310521/2010, variabilní symbol je číslo kurzu (viz přehled kurzů na www.hhobbies.cz), poznámka: jméno dítěte

Členský příspěvek se platí pololetně se splatností do 20.9. a 20.2.

Po uplynutí doby splatnosti bude spolkem elektronicky zaslána 1. upomínka – výzva k zaplacení nejpozději do 7 dnů (27.9. a 27.2.) ode dne zaslání. Pokud nebude zaplacen členský příspěvek po zaslání 1. upomínky, bude spolek elektronicky zasílat poslední, 2. upomínku – výzvu k zaplacení nejpozději do 3 dnů ode dne zaslání (tzn. 30.9. a 3. 3.).  V případě porušení povinnosti člena spolku zaplatit členský příspěvek řádně a včas zaniká členství v TS Hazard z.s. a zaniká právo účasti na kurzu.

V případě svévolného ukončení docházky do kurzu TS Hazard z.s. nebudou příspěvky vráceny. Příspěvek je možné vrátit pouze na základě ukončení docházky ze zdravotních důvodů po předložení lékařského potvrzení. 

Kontakt

TEL: 246 083 246
 
E-MAIL: info@tshazard.cz
 
 TS HAZARD JESENICE

 

 
RECEPCE:
 
Kristýna Procházková
 
TEL: 246 083 246
 
E-MAIL: info@tshazard.cz
 
OTEVÍRACÍ DOBA: pondělí - čtvrtek 14:00 - 18:00 (září - červen)

Patička stránky

Dnes je 21. říjen 2019
Svátek má Brigita

Kalendář akcí // na říjen

Nejbližší připravovaná akce

Duchovní slovo v kapli sv.Prokopa 27.10.2019

27. říjen 2019 // KULTURA

Mobilní rozhlas // registrace