Hlavní nabídka

Obsah stránky

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Резултат с изображение за sunny canadian school

 

Sunny Canadian International School – Základní škola a Gymnázium, s. r. o. Sunny Canadian International School je jedinečná vzdělávací instituce v České republice, v níž je studium poskytováno v multikulturním prostředí anglicky od mateřské školy až po maturitu – to vše pod jednou střechou. Všechny tři stupně (čtyřleté gymnázium, ZŠ a MŠ) jsou dvojjazyčné – vzdělávání probíhá souběžně v českém a anglickém jazyce, přičemž zastoupení obou jazyků ve výuce ZŠ a Gymnázia je rovnocenné. Škola je členem Kanadské obchodní komory a spolupracuje s Kanadskou ambasádou.

Čtyřleté všeobecné gymnázium je zapsáno v rejstříku škol MŠMT. Předměty vyučované v anglickém jazyce jsou vedeny zahraničními kvalifikovanými pedagogy.

Škola je držitelem prestižní akreditace pro Cambridgeské mezinárodní zkoušky (CIE) a kromě české státní maturity připravuje studenty k mezinárodní zkoušce IGCSE a případně mezinárodní maturitní zkoušce Advanced Levels (úroveň A/AS). SCIS je oficiálním testovacím centrem Cambridgeských jazykových zkoušek: Cambridge YLE Starters, Movers, Flyers, Key for schools (KET pro školy) a Preliminary for schools (PET pro školy) na prvním stupni ZŠ, FCE na druhém stupni ZŠ a CAE na Gymnáziu. TOEFL Young Learners exams, TOEFL Primary (8–11 let) a TOEFL Junior (11–17 let).

Ve spolupráci s Francouzským a Goethe institutem pořádá zkoušky z francouzštiny a němčiny. Kromě AJ si studenti volí mezi FJ a NJ, které vyučují kvalifikovaní čeští a zahraniční pedagogové. Nadaní studenti mají možnost získat na celé čtyři roky studia stipendium.

Škola je zapojena do prestižního mezinárodního programu Duke of Edinburgh, který u studentů podporuje osobní rozvoj a dobrovolnictví. Ve škole trvale působí školní poradenské pracoviště – speciální pedagog, výchovný poradce, specialista pro nadané žáky, kariérní poradce.

Gymnázium sídlí v moderním komplexu z roku 2015, který zahrnuje kmenové třídy, specializované učebny a laboratoře pro výuku fyziky, chemie a biologie, výpočetní techniky, dějepisu a zeměpisu, ateliéry pro specializovanou výuku výtvarné výchovy, hudební výchovy, pracovní výchovy, studentský klub, knihovnu se studovnou a sportovní halu. Škola je dobře dostupná z Prahy (autobusová zastávka přímo u budovy školy) a zároveň blízko Průhonického parku. Rozsáhlý školní pozemek je využívaný pro outdoorovou výuku a sportovní aktivity. Škola nadstandardně komunikuje se studenty i s rodiči, vyznačuje se přátelským a vstřícným klimatem, individuální přístup k žákům je samozřejmostí.

Dny otevřených dveří ve školním roce 2019/2020

10.10.,6.11.,4.12.2019,12.2.,26.3.,29.4.2020

Simulace přijímacích zkoušek na střední školy

19. 10., 9. 11., 7. 12. 2019 a 11. 1., 8. 2., 14. 3., 28. 3. 2020 + 8. 2. 2020 AJ

 

Kontakt Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Adresa: Straková 522, 252 42 Jesenice, Osnice

web: www.sunnycanadian.cz Recepce Email: receptionES@sunnycanadian.cz Telefon: +420 734 827 106

Patička stránky

Dnes je 22. září 2019
Svátek má Darina

Kalendář akcí // na září

Nejbližší připravovaná akce

Princezna Koloběžka

22. září 2019 // KULTURA

Mobilní rozhlas // registrace