Hlavní nabídka

Obsah stránky

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Резултат с изображение за sunny canadian school

 

Sunny Canadian International School – Základní škola a Gymnázium, s. r. o. Sunny Canadian International School je jedinečná vzdělávací instituce v České republice, v níž je studium poskytováno v multikulturním prostředí anglicky od mateřské školy až po maturitu – to vše pod jednou střechou. Všechny tři stupně (čtyřleté gymnázium, ZŠ a MŠ) jsou dvojjazyčné – vzdělávání probíhá souběžně v českém a anglickém jazyce, přičemž zastoupení obou jazyků ve výuce ZŠ a Gymnázia je rovnocenné. Škola je členem Kanadské obchodní komory a spolupracuje s Kanadskou ambasádou.

Čtyřleté všeobecné gymnázium je zapsáno v rejstříku škol MŠMT. Předměty vyučované v anglickém jazyce jsou vedeny za-hraničními kvalifikovanými pedagogy.

Škola je držitelem prestižní akreditace pro Cambridgeské mezinárodní zkoušky (CIE) a kromě české státní maturity připravuje studenty k mezinárodní zkoušce IGCSE a případně mezinárodní maturitní zkoušce Advanced Levels (úroveň A/S). SCIS je oficiálním testovacím centrem Cambridgeských jazykových zkoušek: Cambridge YLE Starters, Movers, Flyers, Key for schools (KET pro školy) a Preliminary for schools (PET pro školy) na prvním stupni ZŠ, FCE na druhém stupni ZŠ a CAE na Gymnáziu. TOEFL Young Learners exams, TOEFL Primary (8–11 let) a TOEFL Junior (11–17 let).

Ve spolupráci s Francouzským a Goethe institutem pořádá zkoušky z francouzštiny a němčiny. Kromě AJ si studenti volí mezi FJ, NJ a ŠJ, které vyučují kvalifikovaní čeští a zahraniční pedagogové. Nadaní studenti mají možnost získat na celé čtyři roky studia stipendium.

Škola je zapojena do prestižního mezinárodního programu Duke of Edinburgh, který u studentů podporuje osobní rozvoj a dobrovolnictví. Ve škole trvale působí školní poradenské pracoviště – psycholog, speciální pedagog, výchovný poradce, specialista pro nadané žáky, kariérní poradce.

Gymnázium sídlí v moderním komplexu z roku 2015, který zahrnuje kmenové třídy, specializované učebny a laboratoře pro výuku fyziky, chemie a biologie, výpočetní techniky, dějepisu a zeměpisu, ateliéry pro specializovanou výuku výtvarné výchovy, hudební výchovy, pracovní výchovy, studentský klub, knihovnu se studovnou a sportovní halu. Škola je dobře dostupná z Prahy (autobusová zastávka přímo u budovy školy) a zároveň blízko Průhonického parku. Rozsáhlý školní pozemek je využívaný pro outdoorovou výuku a sportovní aktivity. Škola nadstandardně komunikuje se studenty i s rodiči, vyznačuje se přátelským a vstřícným klimatem, individuální přístup k žákům je samozřejmostí.

Dny otevřených dveří ve školním roce 2018/2019

13. 9., 11. 10., 7. 11., 6. 12. 2018, 17. 1., 14. 2., 14. 3., 3. 4., 30. 5., 20. 6. 2019

Simulace přijímacích zkoušek na střední školy

Sunny Canadian International School připravila celkem sedm různých termínů zcela věrné simulace jednotných přijímacích zkoušek na střední školy. Tyto simulace připraví žáky základních škol na průběh a obsah zkoušek konaných v dubnu. Termíny simulací – soboty: 20. 10., 10. 11., 8. 12. 2018 a dále 12. 1., 9. 2., 16. 3. a 30. 3. 2019.

Simulace obsahují nejen zcela originální testy z českého jazyka a matematiky organizované podle časového harmonogramu jednotných zkoušek, ale i velmi důležitý nácvik úspěšných strategií. Do týdne pak obdrží žáci výsledky poštou až domů. Tyto simulace jsou velmi vhodné pro všechny žáky, kteří se hlásí na střední školy, nemusí se jednat jen o budoucí studenty Sunny Canadian International School. Pro zájemce o studium na Gymnáziu CIS navíc organizujeme v sobotu 1. 12. 2018 simulaci našich školních testů z angličtiny.

Prezentace pro přihlášené žáky začíná vždy od 8:15 na recepci ZŠ a Gymnázia v budově Sunny Canadian International School, Straková 522, Jesenice – Osnice. Vlastní simulace probíhají od 8:30 do 12:30. Hlásit se můžete vždy do pátku před sobotními simulacemi, a to na e-mail activities@sunnycanadian.cz Cena za jednu simulaci je 600,- Kč, nabízíme také zakoupení permanentky na 5 termínů plus 1 zdarma.

Kontakt Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Adresa: Straková 522, 252 42 Jesenice, Osnice

web: www.sunnycanadian.cz Recepce Email: receptionES@sunnycanadian.cz Telefon: +420 734 827 106

Patička stránky

Dnes je 18. červenec 2019
Svátek má Drahomíra

Kalendář akcí // na červenec

Nejbližší připravovaná akce

Letní kino - Ženy v běhu

18. červenec 2019 // KULTURA

vstupné 80Kč, děti a senioři zdarma. Prodej vstupenek na místě

Mobilní rozhlas // registrace