Hlavní nabídka

Obsah stránky

Zastupitelstvo města

ZASTUPITELSTVO MĚSTA JESENICE je složeno z 21 členů.

 Zastupitelstvo města Jesenice je nejvyšším orgánem samosprávy města Jesenice. Zastupitelstvu města je vyhrazeno kromě jiného schvalovat program rozvoje města, rozpočet a obecně závazné vyhlášky ve věcech samostatné působnosti. Volí z řad svých členů starostu, jeho zástupce a další členy městské rady a odvolává je z funkce. Stanovuje počet členů rady a zřizuje městskou policii. Zasedání zastupitelstva jsou veřejná, jednání se řídí jednacím řádem.

Zastupitelstvo města Jesenice je složeno z 21 členů zastupitelstva.
Zastupitelstvo města rozhoduje ve věcech patřících do samostatné působnosti obce (§ 35 odst. 1) Zákona o obcích (obecní zřízení) č. 128/2000 Sb.

Pro elektronickou komunikaci občanů se Zastupitelstvem města Jesenice je možné použít hromadnou adresu: zastupitelstvo@mujesenice.cz

 

ČLENOVÉ ZASTUPITELSTVA MĚSTA JESENICE zvoleni ve volbách 5. a 6. října 2018

Jméno Navrhující strana

Politická příslušnost

E-mail
Ing. Radek  Zápotocký ODS ODS radek.zapotocky@mujesenice.cz
Zdeňka Pašková  ODS ODS zdenka.paskova@mujesenice.cz
Ing. Radek Janeba ODS BEZPP radek.janeba@mujesenice.cz
Ing. Martin Lang  ODS ODS martin.lang@mujesenice.cz
Martin Kuruc  ODS BEZPP martin.kuruc@mujesenice.cz
Ing. Jana Vidímová  Zelení Zelení jana.vidimova@mujesenice.cz
Mgr. Vladimír Koblasa  STAN BEZPP vladimir.koblasa@mujesenice.cz
Ing. Pavel Smutný  STAN BEZPP pavel.smutny@mujesenice.cz
Ing. arch. Iva Řehulková  STAN BEZPP iva.rehulkova@mujesenice.cz
Ing. Renáta Voláková  STAN BEZPP renata.volakova@mujesenice.cz
Mgr. Světlana Vrbková  STAN BEZPP svetlana.vrbkova@mujesenice.cz
Ing. Martin Čížek  STAN BEZPP martin.cizek@mujesenice.cz
Ing. Aleš Růžička  STAN BEZPP ales.ruzicka@mujesenice.cz
Mgr. Radka Vladyková  ANO ANO radka.vladykova@mujesenice.cz
Ing. Alexandra Kocková  ANO ANO alexandra.kockova@mujesenice.cz
Ing. Simona Šmelhausová  ANO ANO simona.smelhausova@mujesenice.cz
Ing. Sylva Marková  ANO BEZPP sylva.markova@mujesenice.cz
Mgr. Igor Chalachan  ANO ANO igor.chalachan@mujesenice.cz
MUDr. Petr Cypro  ANO BEZPP petr.cypro@mujesenice.cz
Ing. Naděžda Karasová  TOP 09 TOP 09 nadezda.karasova@mujesenice.cz
MUDr. Petr Tiso MBA  TOP 09 TOP 09 petr.tiso@mujesenice.cz

 

Patička stránky

Dnes je 19. leden 2019
Svátek má Doubravka

Kalendář akcí // na leden

Nejbližší připravovaná akce

Vítání občánků

19. leden 2019 // KULTURA

Mobilní rozhlas // registrace